5 -02 68 15 44 (021)

پکیج های فرایندی

پکیجینگ
تاپکو با داشتن تجربه ای طولانی در انتخاب، طراحی، بهینه سازی، تامین و تعمیر انواع پمپ ها و همچنین همکاری با شرکت های مطرح بین المللی دنیا در این زمینه، توانایی ارائه تمامی خدمات موردنیاز کارفرمایان محترم به صورت مونتاژ و پکیجینگ کامل را دارا میباشد.
پمپ های صنعتی کاربرد وسیعی در بسیاری از صنایع دارند. پمپ ها معمولا برای انتقال سیالات و محصولات مختلف اعم از آب،  نفت، مواد شیمیایی، روغن، لجن، مواد غذایی و غیره استفاده میشوند. از آنجایی که پمپ ها از پر کاربردترین تجهیزات دوار در تمامی صنایع می باشند، داشتن دانش و تجربه کافی در این زمینه الزامی است.
محصولات نهایی نیز در Test Bed اختصاصی کارخانه تاپکو مورد آزمایش و بررسی عملکردی قرار می گیرند و تاپکو نسبت به ارائه گارانتی نهایی، خدمات تعمیر و نگهداری و همچنین در دسترس بودن همیشگی قطعات یدکی پر مصرف، اقدام می نماید.
پمپ های سانتریفوژ:
پمپ های سانتریفوژ (گریز از مرکز) پرکاربردترین نوع پمپ ها در صنایع گوناگون می باشند. از این رو انتخاب، طراحی و تولید این نوع پمپ ها نیازمند دقت و تجربه بالایی است. شرکت تاپکو توانایی تامین، نصب، راه اندازی و تعمیرات رنج وسیعی از پمپ های گریز از مرکز ساخته شده مطابق با استانداردهای API 610، ISO 5198، ISO 5199، ISO 13709، ISO 17766 و استانداردهای سازنده را داراست. پمپ های سانتریفوژ تامین شده توسط شرکت تاپکو عموما به صورت سفارشی ساخته شده تا همه نیازمندی ها و الزامات موردنیاز کارفرما را پوشش دهند.
برخی از صنایعی که پمپ های سانتریفوژ این شرکت در آن ها بیشترین کاربرد را دارند عبارتند از:
صنایع پالایشگاهی، شیمیایی و پتروشیمی، خطوط لوله انتقال نفت، آهن و فولاد، صنایع غذایی، آب و فاضلاب، سیمان و ...

پمپ های جابجایی مثبت :
پمپ های دوار
پمپ های دوار از قبیل پمپ های دنده ای، پیچی، لوبیایی، Cam و Vane برای انتقال سیالاتی با ویسکوزیته بالا استفاده می شوند. شرکت تاپکو توانایی تامین، نصب، راه اندازی، تعمیر و نگداری انواع مختلف پمپ های جابجایی مثبت روتاری را مطابق با استاندارد API 676 را دارا می باشد. پمپ های روتاری تامین شده توسط این شرکت عمدتا در صنایع شیمیایی و پتروشیمی، پالایشگاهی، نفت، صنایع غذایی، سیمان، دارویی، آهن و فولاد به کار می روند.
پمپ های رفت و برگشتی
پمپ های رفت و برگشتی از جمله پمپ های پیستونی، پلانجری و دیافراگمی زمانی بکار میروند که نیاز به انتقال حجم کمی از سیال تا فشار بسیار بالا باشد. شرکت تاپکو توانایی تامین، نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری انواع پمپ های رفت و برگشتی ساخته شده مطابق با استانداردهای API 674 را دارا می باشد. مهمترین کاربرد پمپ های رفت و برگشتی در صنایع غذایی، سیمانی، دارویی، شیمیایی و پتروشیمی است.
پمپ های Progressive Cavity
کاربرد اصلی پمپ های Progressive Cavity در تجهیزات سرچاهی و ازدیاد برداشت از چاه های نفت می باشد. از این رو می بایست تمامی خصوصیات چاه نفت در طراحی و انتخاب این نوع پمپ ها درنظر گرفته شود. شرکت تاپکو با تجربه سال ها همکاری با سازندگان مطرح دنیا در این زمینه، به منبعی قابل اطمینان در ارائه خدماتی گوناگون از قبیل انتخاب، طراحی، بهبود عملکرد، تامین، تعمیر و نگهداری پمپ های Progressive Cavity  تبدیل شده است.
پمپ های دوزینگ
پمپ های دوزی